z wizytą na Poczcie!W dobie poczty elektronicznej i portali społecznościowych zanika duch pisania odręcznych listów czy kartek. Z okazji Światowego Dnia Poczty (9 października) postanowiłyśmy stworzyć z Żabkami i Leśnymi Skrzatami kartki, które później wspólnie wysłaliśmy na Poczcie. Kochane Babcie, Dziadkowie, Ciocie i Wujkowie, zaglądajcie w najbliższych dniach do swoich skrzynek na listy, może tam czekać miła przesyłka!

Żabki gąbeczkami malują kartki :)Ula "złapana" przy pracy ;)szybki uśmiech :)

 

Leśne Skrzaty przygotowały nam piękną skrzynkę na listy. Było przy tym mnóstwo wesołej zabawy!

co to będzie?:)trochę farby na pudełko, trochę na policzki ;):)a może rączką zamiast pędzelkiem? :)wszyscy dzielnie pracujemy :)nasza piękna skrzynka na listy!

 

Kartki i skrzynka gotowe, pora wysłać nasze listy! Dzięki uprzejmości Punktu Poczty Polskiej z ul. Powstańców Wielkopolskich w Szamotułach, mogliśmy zobaczyć jak "od kuchni" wygląda praca na poczcie. Dziękujemy raz jeszcze za wspaniałą wycieczkę!

z wizytą na Poczcie!Ciocia Anitka tłumaczy co się dzieje na poczcie :):)gotowy list trzeba opieczętować!Klary list gotowy! :)Mateuszka list już opieczętowany :)Kacperek mocno przybija pieczątkę :)Hanusia też potrafi :)Staś też już przybił pieczątkę :)